بهترین قیمت آسیاب قهوه صنعتی و نیمه صنعتی ایرانی - تنهایی (2024)

بهترین قیمت آسیاب قهوه صنعتی و نیمه صنعتی ایرانی

آیا شما به دنبال بهترین قیمت آسیاب قهوه صنعتی و نیمه صنعتی ایرانی هستید؟ آیا می دانید بهترین آسیاب قهوه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ آیا بین خرید آسیاب قهوه ایرانی و خارجی تردید دارد. ما در ادامه این پست به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

بهترین آسیاب قهوه صنعتی

فارغ از این که شما قصد خرید آسیاب قهوه ایرانی یا خارجی را داشته باشید بهترین آسیاب قهوه صنعتی باید دارای مشخصات منحصر به فردی باشد که عبارتند از:

قدرت زیاد موتور

در آسیاب قهوه صنعتی قدرت موتور حائز اهمیت است. زیرا حجم قهوه برای آسیاب زیاد می باشد از این رو باید قدرت و سرعت موتور به گونه ای باشد که بتواند در سریع ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را در بر داشته باشد. توجه داشته باشید آسیاب قهوه صنعتی باید در عین سرعت برای آسیاب کردن قهوه کیفیت بالایی داشته باشد یعنی آسیاب در عملکردهای طولانی مدت هم بتواند یک آسیاب حرفه ای یکنواخت و یکدست داشته باشد.

فن قدرتمند برای خنک کنندگی

مهم ترین نکته برای آسیاب حرفه ای طولانی مدت، گرم نشدن دستگاه است زیرا با افزایش دما و گرم شدن موتور پودر قهوه برشته می شود و کیفیت خوبی ندارد از این رو دستگاه هایی که فن خنک کنندگی ندارند باید برای مدتی خاموش باشند تا دما کاهش پیدا کند و دوباره ادامه آسیاب را انجام دهند این در حالی است که دستگاه آسیاب قهوه با فن خنک کنندگی این مشکلات را ندارند و به راحتی می توانند در ساعت های طولانی با عملکرد خوب کار کنند و این مساله باعث صرفه جویی در زمان و انرژی خواهد بود. توجه داشته باشید قیمت آسیاب قهوه صنعتی با فن خنک کنندگی قطعا بیشتر از دستگاه هایی که این ویژگی را ندارد.

عدم باقی ماندن قهوه در دستگاه

یکی از مهم ترین مشکلات در آسیاب قهوه این است که شما بعد از آسیاب با درجه درشت یا درجه ریز مقدار زیادی بین 200 تا 300 گرم پرتی قهوه خواهید داشت تا دوباره بتوانید آسیاب را روی درجه دیگری تنظیم کنید. این یعنی اتلاف هزینه و زمان این درحالی است که برخی آسیاب ها این میزان پرتی را به حداقل رسانده اند و یا پرتی آسیاب قهوه در درجه بندی متنوع صفر است به عنوان مثال آسیاب قهوه یوکار یکی از بهترین آسیاب های ایرانی است که توانسته این مشکل را به کلی حل کند و پرتی قهوه در آسیاب های متنوع و پشت سرهم به صفر برسد؛ یعنی شما در کسری از ثانیه بدون هیچ گونه باقی ماندن قهوه قبلی می توانید آسیاب جدید خود را انجام دهید.

درجه بندی متنوع در آسیاب

بهترین آسیاب قهوه صنعتی باید به گونه ای باشد که شما بتوانید انواع آسیاب از درجه بندی ریز، متوسط ، درشت و ... را با دقت زیاد برای انواع دستگاه های قهوه ساز داشته باشید از این رو آسیاب قهوه باید بتواند در درجه بندی متنوع بهترین نتیجه را داشته باشد.

تیغه مقاوم و با کیفیت

مهم ترین نکته در عملکرد دستگاه آسیاب داشتن یک تیغه مقاوم و با کیفیت است که بتواند در آسیاب دانه های سخت قهوه دوام بیاورد و شکنندگی کمی داشته باشد. به بیان ساده تر استحکام بالایی داشته باشد تیغه هایی از جنس استیل و فولاد یکی از مقاوم ترین تیغه ها هستند.

بدنه محکم و رنگ بندی زیبا

داشتن بدنه محکم و با کیفیت در آسیاب قهوه باعث سهولت در تمیزی و دوام در طولانی مدت خواهد بود علاوه بر این نوع رنگبندی و زیبایی ظاهری هم یک گزینه مهم به شمار می آید.

ضمانت و خدمات پس از فروش

در نظر داشته باشید گارنتی و ضمانت کالا بسیار حائز اهمیت است و نشان می دهد کالا چقدر کیفیت لازم را دارد. از طرفی داشتن خدمات پس از فروش به شما کمک می کند در صورت خرابی دستگاه یا قطعه به مشکل بر نخورید و بتوانید با هزینه مقرون به صرفه دستگاه را تعمیر کنید. یکی از مشکلات

اگر شما هم به دنبال بهترین قیمت آسیاب قهوه صنعتی ایرانی هستید این پست از دست ندهید! قطعاً یکی از چالش های مهم برای انتخاب آسیاب قهوه صنعتی داشتن ویژگی های خوب به همراه قیمت مناسب است که ما در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

ویژگی های آسیاب قهوه صنعتی خوب

یکی از مهم ترین گزینه های انتخاب برای آسیاب قهوه صنعتی داشتن بهترین ویژگی ها برای آسیاب است که برخی از آنها عبارتند از:

 • داشتن سرعت بالا برای آسیاب قهوه
 • قدرت موتور فوق العاده برای خرد کردن
 • عدم باقی ماندن قهوه در محفظه و عدم پرتی زیاد قهوه
 • عدم مخلوط شدن قهوه در تنظیم درجات متعدد و پشت سر هم
 • امکان داشتن تنظیم درجه برای سهولت در انتخاب نوع آسیاب قهوه
 • محفظه قابل شستشو به منظور نظافت
 • قابلیت جدا شدن هاپر از دستگاه
 • طراحی زیبا و رنگبندی متنوع در دستگاه آسیاب قهوه
 • دارای فن خنک کنندگی قوی به منظور خنک نگه داشتن موتور
 • عدم برشته شدن قهوه در هنگام عملکرد زیاد
 • تیغه مقاوم و با دوام برای آسیاب دانه های سخت قهوه
 • انجام آسیاب یکدست و یکنواخت در نتیجه نهایی
 • قیمت مناسب و منطقی
 • دارای ضمانت و خدمات پس از فروش

همه این موارد در کنار یکدیگر می توانند بهترین آسیاب قهوه صنعتی ایرانی را فراهم کنند. اما کدامیک از برندهای ایرانی توانسته همه این موارد را رعایت کند. آیا آسیاب قهوه صنعتی ایرانی با این مشخصات موجود است؟ در ادامه به این مساله می پردازیم.

قیمت آسیاب قهوه صنعتی ایرانی

همانطور که می دانید همه آسیاب های قهوه صنعتی خارجی نمی توانند خوب و مفیر باشند برخی از آنها مشکلات زیادی در عملکرد دارند و در نهایت تعداد محدودی می توانند نیاز شما را به خوبی برآورده کنند. در نظر داشته باشید دستگاه آسیاب قهوه صنعتی خارجی بسیار گران بوده و در صورت خرابی، قطعات آنها در بازار به سختی یافت می شود و با قیمت بالایی عرضه می گردد. از این رو تهیه آسیاب قهوه صنعتی ایرانی که بتواند هزینه مقرون به صرفه ای داشته باشد و تمام نیازهای شما را برآورده کند بهتر است.

آسیاب قهوه نیمه صنعتی یوکار

قیمت اسیاب قهوه نیمه صنعتی یوکار با داشتن تمام موارد استاندارد برای آسیاب یکی از آسیاب های قدرتمند ایرانی است که علاوه بر کیفیت توانسته قیمت مناسبی را هم داشته باشد. به همین دلیل بسیاری از کافه داران و قهوه فروشی ها از آن استفبال گسترده ای کرده اند.

بهترین قیمت آسیاب قهوه صنعتی و نیمه صنعتی ایرانی - تنهایی (1)

مشخصات آسیاب قهوه صنعتی ایرانی یوکار

 • دارای قدرت موتور 2 تا 3 اسب بخار
 • ارتفاع دستگاه بدون هاپر 40 سانتی متر
 • ارتفاع هاپر: 25 سانتی متر و ظرفیت 5 کیلو گرم
 • دارای فن خنک کنندگی قوی برای مانع شدن از گرم شدن موتور
 • عدم برشته شدن قهوه در عملکرد بالای دستگاه به علت داشتن فن خنک کنندگی
 • قابلیت جدا شدن هاپر از دستگاه و قابل شستشو بودن
 • تنظیم درجه تا 23 درجه متنوع
 • دارای آهن ربا به منظور جذب فلزات و مانع ورورد آن به داخل محفظه
 • قطر تیغه 140 میلی متر و جنس آلیاژ فولادی مقاوم
 • قابلیت آسیاب قهوه ترک 65 کیلو در یک ساعت
 • قابلیت اسیاب اسپرسو 120 کیلو در یک ساعت
 • دارای یکسال ضمانت رایگان
 • خدمات پس از فروش در سراسر کشور
 • قیمت مناسب و منطقی نسبت به کارایی و دستگاه های مشابه
 • طراحی زیبا و منحصر به فرد با رنگیندی متنوع
 • بدنه از جنس فلز با پوشش رنگ استاتیک

این اسیاب توانسته یکی از بهترین آسیاب های قهوه صنعتی ایرانی باشد و در عین حال قیمت مناسبی داشته باشد. این برند توانسته در سه مدل متنوع آسیاب قهوه صنعتی ارائه کند که هرکدام با توجه به کارایی و میزان قدرت می تواند مناسب افراد مختلف باشد. آسیاب قهوه صنعتی یوکار مدل 650 یک نمونه کاملاً صنعتی و قدرتمند است و مناسب برای قهوه فروش های بزرگ یا کافی شاپ های شلوغ می باشد.

آسیاب قهوه نیمه صنعتی یوکار مدل 420 یک نمونه نیمه صنعتی است که بیشتر برای قهوه فروشی های متوسط مورد استفاده قرار میگیرد و ظرفیت ان نسبت به مدل قبلی کمتر است اما کیفیت ، سرعت و دقت در هیچ کدام از نمونه ها متفاوت نیست و فقط میزان ظرفیت کمتر است.

مدل سوم یک آسیاب قهوه خانگی است که بسیار حرفه ای و قدرتمند می باشد و مدل 250 نام گذاری شده است. ایت نمونه مورد استقبال گسترده قرار گرفته و بسیاری از افراد علاقمند به قهوه ، کافی شاپ های کوچک، رستوران داران و ... این مدل را ترجیح می دهند. زیرا نسبت به مدل های دیگر فضای کمتری اشغال می کند و قیمت مناسب تری دارد.

کاربرد آسیاب قهوه صنعتی

همانطور که از اسم آن پیداست آسیاب قهوه صنعتی بیشتر در زمینه آسیاب قهوه با حجم بالا مورد استفاده قرار میگیرد. اما چه نیازی است که ما از آسیاب قهوه صنعتی استفاده کنیم و آسیاب قهوه خانگی چه مشکلاتی دارند؟ د رنظر داشته باشید آسیاب های قهوه خانگی بیشتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار میگیرند و حتی برخی از آسیاب ها را نیز پوشش نمی دهند. به عنوان مثال دستگاه آسیاب قهوه ترک بیشتر صنعتی هستند و کمتر دستگاه آسیاب خانگی می تواند برای قهوه ترک آسیاب کند. همچنین درجه بندی متنوع در دستگاه های آسیاب قهوه خانگی وجود ندارند و یا محدود و با کیفیت پایین است. این در حالی است که در دستگاه آسیاب قهوه صنعتی یا نیمه صنعتی شما این مشکلات را نخواهید داشت و به صورت حرفه ای می توانید در هر سطحی آسیاب قهوه داشته باشید. از این رو داشتن آسیاب قهوه صنعتی برای مشاغل و حرفه های مرتبط با حوزه قهوه یکی از ضروریات این شاخه است. اینکه شما در روز چقدر حجم قهوه برای آسیاب داشته باشید یا مشتریان شما روزانه چقدر هستند مشخص می کند شما نیازمند کدام دستگاه هستید!

نتیجه گیری:

با توجه به پیشرفت صنعت قهوه در کشور تقاضا برای خوردن و درست کردن قهوه نیز بالاتر رفته و افراد به دنبال روش های حرفه ای تر برای تهیه قهوه هستند. یکی از مهم ترین نکات برای تهیه قهوه بی عیب و نقص داشتن آسیاب قهوه عالی و یکنواخت است. شما با خرید و قیمت آسیاب قهوه حرفه ای یا نمیه صنعتی خوب ایرانی می توانید بهترین نتیجه گیری را با قیمت منطقی و مناسب داشته باشید. توجه داشته باشید آسیاب قهوه صنعتی یوکار توانسته در نمایشگاه های صنعت قهوه رتبه دوم کسب کند و قابل رقابت با آسیاب های خارجی باشد و رضایت مشتریان زیادی در داخل و خارج از کشور د رکارنامه خود داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید در سایت یوکار به نشانی uokar.ir مراجعه کنید.

منبع: https://www.etelanews.com/fa/news/271435/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A2%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%A8-%D9%82%D9%87%D9%88%D9%87-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C


بهترین قیمت آسیاب قهوه صنعتی و نیمه صنعتی ایرانی - تنهایی (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Twana Towne Ret

Last Updated:

Views: 5965

Rating: 4.3 / 5 (64 voted)

Reviews: 95% of readers found this page helpful

Author information

Name: Twana Towne Ret

Birthday: 1994-03-19

Address: Apt. 990 97439 Corwin Motorway, Port Eliseoburgh, NM 99144-2618

Phone: +5958753152963

Job: National Specialist

Hobby: Kayaking, Photography, Skydiving, Embroidery, Leather crafting, Orienteering, Cooking

Introduction: My name is Twana Towne Ret, I am a famous, talented, joyous, perfect, powerful, inquisitive, lovely person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.